Czyszczenie parowe – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Czyszczenie parowe jest to najskuteczniejsza metoda czyszczenia szczególnie kafelek, paneli i fug za pomocą parownicy marki Karcher. Doskonały sposób na osiadły na panelach i kaflach kuchennych tłuszcz.

Nie używamy w parownicy żadnej chemii, wysoka temperatura pary (do ok 140 stopni) działa bakteriobójczo, pozwala usunąć bardzo cięzkie, stare i zasuszone zabrudzenia. Doskonale nadaje się również do czyszczenia okien, szyb i luster. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

Co można wyczyścić przy użyciu pary wodnej?

fugi (skutecznie zabija bakterie i przywraca blask oraz kolor)
kafelki, płytki ceramiczne – zwłaszcza kuchni gdzie osadza się tłuszcz
parawany wannowe (efekt zależny od stopnia zakamienienia)
piekarniki
baterie
lustra
okna połaciowe (poza okresem zimowym- para i mróz to złe połączenie)
podłogi kaflowe (nie czyścimy wykładzin, paneli i drewnianych podłóg z uwagi na wysoką temperaturę pary)

Czyszczenie parowe – cennik

Fugi z kaflami – 15 zł za m²
Piekarnik (samo wnętrze, bez akcesoriów) – 100 zł
Okna – 8 – 15 zł za m²

Dla niewymienionych usług przysługują indywidualne ceny.

Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Pośpiesz się, nasi specjaliści czekają na Twoje zlecenie!

Parowe mycie okien i paneli i kafelek – Gdańsk, Sopot, Gdynia

WashMan.pl oferuje wysokiej jakości usługi czyszczenia parowego na terenie Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) oraz pobliskich miejscowości, takich jak Wejherowo, Reda, Rumia. Usługi wykonujemy przy użyciu najnowszego i najlepszego sprzętu renomowanej firmy Kärcher.

Mycie parowe – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Parowe mycie okien, czy też parowe mycie kafelek to nasze podstawowe zadania, jakie wykonujemy. Czyścimy także wszelkie inne materiały, które nadają się do tego sposobu mycia. Nasza firma zapewnia pełną profesjonalność i rzetelność podczas świadczonych przez nas usług. Warto podkreślić, iż najskuteczniejszą metodą czyszczenia takich powierzchni jak fugi, kafelki, czy piekarniki, jest właśnie mycie parowe. Gdańsk i okoliczne miejscowości to główne obszary naszej działalności.

Warto podkreślić, iż mycie parowe okien ma wiele zalet, do których należą przede wszystkim szybkość i skuteczność. Szczególnie istotna jest ta ostatnia – skuteczność – gdyż ten sposób czyszczenia pozwala usunąć nawet stare, stwardniałe już zabrudzenia. Mycie parowe kafelek jest również szybkie i skuteczne, lecz przede wszystkim należy tutaj wskazać na właściwości bakteriobójcze gorącej pary wodnej. To właśnie dzięki temu  polecamy tę metodę czyszczenia kafelek w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka. 

Kompleksowe czyszczenie parowe w Trójmieście

Jesteśmy firmą działającą od dość długiego czasu na terenie Trójmiasta. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi takie jak czyszczenie parowe. Gdańsk – jak wiadomo – jest stolicą Trójmiasta i to właśnie dlatego nasza działalność koncentruje się przede wszystkim na terenie tego miasta. Warto zaznaczyć, iż oferujemy mycie parowe kafelek, okien, a także wielu innych powierzchni takich jak lustra, baterie, okna połaciowe (oczywiście poza okresem zimowym, kiedy para mogłaby zamarznąć na ich powierzchni), a także parawany wannowe. Nasze usługi świadczymy w pełni profesjonalny sposób, a korzystają z nich zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Jeśli więc szukasz kompleksowych usług związanych z myciem parowym na terenie Trójmiasta, wystarczy tylko zadzwonić!

Co daje czyszczenie parowe?

Parowe mycie okien, a także parowe mycie kafelek jest przede wszystkim szybkie i skuteczne. Idealnie usuwa ono nawet stare, zaschnięte zabrudzenia. Ponadto gorąca para, którą się posługujemy, ma liczne właściwości antybakteryjne. Dzięki temu wyczyszczone przez nas powierzchnie są wolne od wszelkich drobnoustrojów chorobotwórczych, które mogą być potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia osób znajdujących się w dawno nieczyszczonym pomieszczeniu – szczególnie, jeśli ma ono charakter sanitarny. Czyszczenie parowe Gdańsk to przede wszystkim krótkie terminy realizacji zamówień, a także szybka i profesjonalna usługa w konkurencyjnych cenach. Warto pamiętać również, aby przed przyjazdem ekipy odpowiednio przygotować czyszczoną powierzchnię – przede wszystkim usunąć z niej wszelkie przeszkadzające w czyszczeniu przedmioty. Tylko w taki sposób, gdy będziemy mieli dostęp do każdego zakamarka, mycie parowe będzie możliwe do wykonania w 100%. Mycie parowe Gdańsk i okolice prowadzone przez firmę Washman to gwarancja satysfakcji i wysokiego poziomu obsługi. Prowadzone przez nas czyszczenie parowe umożliwia bardzo dokładne i precyzyjne usunięcie wszelkich zabrudzeń z powierzchni przeznaczonej do oczyszczenia. 

Czyszczenie parowe – na czym polega?

Mycie parą to obecnie jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod walki ze starymi i trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami. Doskonale sprawdza się w kuchni, gdzie z wielu przyczyn nie możemy wykorzystać niektórych środków chemicznych (mycie parowe nie korzysta z żadnej chemii!). Ponadto wysoka temperatura pary wodnej, którą generują nasze parownice, działa bakteriobójczo, co jest niewątpliwą zaletą, gdyż po takim myciu nie trzeba stosować już żadnych środków odkażających myte powierzchnie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieje możliwość zapłaty kartą?

Tak, akceptujemy płatności kartą.

Czy muszę mieć dostęp do wody oraz prądu?

Wymagamy dostępu do wody i prądu 230V.

Jak długo muszę czekać na wykonanie usługi?

Jeśli terminarz na to pozwala to jest możliwość przeprowadzenia usługi w dzień jej zamówienia.

Czy muszę płacić za dojazd?

W granicach Gdańska dojazd jest darmowy. Do okolicznych miast i miejscowości dojeżdżamy za opłatą 1 zł/km licząc od centrum Gdańska.

Czy jest możliwe, że zapłacę więcej niż widnieje w cenniku?

Tylko w wypadku mocno zabrudzonych tapicerek/dywanów, które wymagają większego nakładu pracy możemy doliczyć do 50% wartości usługi. Prosimy o szczegółowy opis w wypadku głębokich zabrudzeń.

Jak długo będziemy wykonywać zamówioną usługę?

Wszystko zależy od wielkości przedmiotu usługi, stopnia zabrudzenia, trudności w usunięciu plam. Czas może się znacząco różnić w każdym wypadku. Prosimy o kontakt i przybliżenie nam tematu, wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej.

Za jakie zabrudzenia możemy doliczyć dodatkową opłatę?

W przypadku dużych zabrudzeń, usuwania sierści, usuwania uporczywych plam lub krwi czy moczu możemy doliczyć do 50% wartości usługi.