Pranie tapicerki meblowej i czyszczenie mebli

Nasza metoda czyszczenia mebli tapicerowanych opiera się na rozproszeniu wody z użyciem profesjonalnych środków chemicznych na czyszczonym materiale. Następnie specjalistycznym odkurzaczem piorącym najnowszej generacji marki Kärcher, wyciągamy brud i wodę z materiału.

Środki chemiczne, z których korzysta nasza firma sprzątająca są bezpieczne w kontakcie ze skórą, również dla najmłodszych oraz zwierząt. W zależności od stopnia zabrudzeń powtarzamy zabieg, bądź stosujemy szczotki w stu procentach bezpieczne dla materiału z którym pracujemy. Na życzenie klienta możemy dodać specjalny olejek który nada tkaninie zapach świeżości. Mieszkańców Gdańska zachęcamy do skorzystania z usług prania tapicerki meblowej w Gdańsku. Wszystkie osoby z Gdyni również zachęcamy do kontaktu.

Jakie meble czyścimy?

kanapy i materace
poduszki
fotele
krzesła tapicerowane
nie pierzemy elementów skórzanych

Pranie tapicerki meblowej – cennik

Sofa 2 osobowa – 120 zł
Sofa 3 osobowa – 140 zł
Narożnik – 150 – 200 zł
Poduszka – 10 – 20 zł
Krzesło – 15 – 20 zł
Pufa – 20 -30 zł
Materac 1-osobowy – 80 zł
Materac 2-osobowy – 120 zł
Fotel – 50 – 60 zł

Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Pośpiesz się, nasi specjaliści czekają na Twoje zlecenie!

Czyszczenie tapicerki meblowe

W usługach firmy WashMan.pl znajduje się również czyszczenie i pranie mebli tapicerowanych. Oferujemy kompleksowe czyszczenie wszelkich zabrudzeń za pomocą specjalistycznych końcówek sprzętu Karcher. Nasi specjaliści podejmą się też takich zadań jak pranie dywanów, pozwalające na usunięcie ciężkich zabrudzeń, oraz odświeżenie jego tkaniny.

Pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych

Nasza firma korzysta z wyspecjalizowanego sprzętu, a nasz personel jest odpowiednio przeszkolony. Decydując się na nasze usługi, mogą być Państwo pewni o jakość usług. Podczas prania mebli tapicerowanych używamy środków chemicznych, które są obojętne dla skóry dzieci, zwierząt, oraz alergików.

Usługi naszej firmy obejmuje także czyszczenie tapicerki samochodowej. Jeżeli tapicerka w Państwa samochodzie wymaga gruntownego czyszczenia, czy też samego odświeżenia, nasz przeszkolony personel z pewnością stanie na wysokości zadania.

Renesans mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane obecnie przeżywają renesans, na ich rzecz porzucane są meble skórzane, które pomimo łatwości utrzymaniu ich w czystości i tak są przykrywane różnymi tkaninami, ponieważ są zimne i nieprzyjemne na początku, kiedy na nie siadamy, po czym po chwili siedzenia skóra osoby siedzącej zaczyna się pocić i kleić do ich powierzchni. Meble tapicerowane mają swój urok i klasę. Są piękne i miłe w dotyku, pasują do klasycznie urządzonych wnętrz. Niestety po pewnym czasie zaczynają być widoczne zabrudzenia i wtedy należy je wyprać, najlepiej z pomocą profesjonalnej firmy czyszczącej jaką jesteśmy my.

Czym ryzykujemy podczas prania tapicerki meblowej w domu?

Wydawałoby się, że jest to czynność prosta, wystarczy wziąć środek do czyszczenia, szczotkę, ścierkę i zabrać się do pracy. Zazwyczaj efekty takiego działania są niezgodne z oczekiwaniami, tapicerka odbarwiona i zniszczona przez zbyt twardą szczotkę lub nadmiernie nasiąknięta wodą, nie wysycha tylko pleśnieje. W takich sytuacjach mebel taki nadaje się często do wyrzucenia. Ponadto w połowie prania kanapy pojawiają się bolesne pęcherze na dłoniach co zniechęca do dalszej pracy. Często w takich sytuacjach, przerywamy pracę i dzwonimy po profesjonalną firmę zajmującą się praniem i czyszczeniem mebli tapicerowanych.

Czyszczenie mebli

Zatem aby zaoszczędzić czas, pieniądze i nie narażać się na frustracje, warto powierzyć tę czynność profesjonalistom, którzy doskonale wiedzą jak powinno odbywać się pranie kanapy, taką firmą jesteśmy my. Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata pracy, pozwala naszym specjalnie przeszkolonym pracownikom już na pierwszy rzut oka dobrać idealne środki czyszczące. Inaczej bowiem postępuje się z antykami, a inaczej z nowoczesnymi obiciami, które wykonane są ze specjalnych mikrowłókien. Skorzystanie z naszych usług jest gwarancją na przedłużenie życia meblom tapicerowanym i cieszenia się ich wyglądem przez wiele lat.

Co daje pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych?

Oczywiście oprócz wyczyszczenia z wszelkich plam i zabrudzeń pozbywamy się również wszędobylskich roztoczy. Roztocza znajdują się niemal wszędzie ich pożywką jest naskórek człowieka, natomiast ich odchody powodują liczne alergie, astmę i mogą być przyczyną częstych infekcji dróg oddechowych. Ponadto plamy na tapicerce, których źródłem jest żywność, rozlane napoje, często wnikają w struktury tkaniny i po dłuższym czasie może być problem z ich usunięciem. Dlatego meble tapicerowane jak: sofy, kanapy, narożniki, krzesła, materace powinny być czyszczone w regularnych odstępach czasu, nie należy dopuszczać do ich silnego zabrudzenia, czy namnażania się chorobotwórczych roztoczy, tym bardziej, że oferujemy usługi czyszczenia mebli tapicerowanych po bardzo korzystnych cenach.

Pranie kanapy – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że korzystając z usług naszej firmy, pranie kanapy i wszelkich mebli tapicerowanych nie będzie już wyczerpującą pracą i stresem o efekt końcowy. Z pomocą profesjonalnych narzędzi i bezpiecznych, a zarazem skutecznych środków czyszczących, usuniemy zabrudzenia z tapicerki meblowej. Podczas gdy Państwo, będziecie mogli obejrzeć film przy filiżance ulubionej kawy lub herbaty.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieje możliwość zapłaty kartą?

Tak, akceptujemy płatności kartą.

Czy muszę mieć dostęp do wody oraz prądu?

Wymagamy dostępu do wody i prądu 230V.

Jak długo muszę czekać na wykonanie usługi?

Jeśli terminarz na to pozwala to jest możliwość przeprowadzenia usługi w dzień jej zamówienia.

Czy muszę płacić za dojazd?

W granicach Gdańska dojazd jest darmowy. Do okolicznych miast i miejscowości dojeżdżamy za opłatą 1 zł/km licząc od centrum Gdańska.

Czy jest możliwe, że zapłacę więcej niż widnieje w cenniku?

Tylko w wypadku mocno zabrudzonych tapicerek/dywanów, które wymagają większego nakładu pracy możemy doliczyć do 50% wartości usługi. Prosimy o szczegółowy opis w wypadku głębokich zabrudzeń.

Jak długo będziemy wykonywać zamówioną usługę?

Wszystko zależy od wielkości przedmiotu usługi, stopnia zabrudzenia, trudności w usunięciu plam. Czas może się znacząco różnić w każdym wypadku. Prosimy o kontakt i przybliżenie nam tematu, wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej.

Czy pierzemy rzeczy, których nie ma w cenniku?

Oczywiście, prosimy o kontakt w celu ustalenia przedmiotu usługi i wyceny.

Za jakie zabrudzenia możemy doliczyć dodatkową opłatę?

W przypadku dużych zabrudzeń, usuwania sierści, usuwania uporczywych plam lub krwi czy moczu możemy doliczyć do 50% wartości usługi.

Ile czasu zazwyczaj potrzebuje materiał aby w pełni wyschnąć?

Zalecamy o pozostawienie materiału od 12 do 24 godzin.