Usługi profesjonalnego prania i czyszczenia dywanów w Gdańsku

Dywany i wykładziny to przedmioty, które codziennie narażone są na kontakt z brudem, bakteriami i innymi drobnoustrojami, które mogą zamieszkać w nich na stałe. Łatwo zbierają kurz, włosy i sierść zwierząt. Ciężko także wyczyścić je w pełni, w przypadku wylania na nie lepkich płynów i zetknięcia z mocno barwiącymi substancjami. W ten sposób dywany stopniowo tracą swój pierwotny wygląd, odbarwiają się i zmieniają kształt. Po jakimś czasie zupełnie nie przypominają już zakupionych produktów. Na szczęście mamy na to rozwiązanie!

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Darmowy dojazd na terenie całego Gdańska!

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi czyszczenia i prania wykładzin oraz dywanów na terenie całego Gdańska, z darmowym dojazdem do klienta. Dzięki naszej profesjonalnym pracownikom, dywany odzyskują swoją dawną świetność, znowu stają się czyste i pachnące. Stosowane przez nas metody zapewniają skuteczność w walce z nawet najbardziej opornymi zabrudzeniami. Nie ma potrzeby pozbywania się wykładziny, jeśli dzięki wypraniu może wyglądać jak nowa!

Co pierzemy?

dywany
wykładziny

Pranie dywanów w Gdańsku – cennik usług

Cena prania dywanu to od 12 do 15 zł za m². Minimalna wartość zamówienia wynosi 120 zł. Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Darmowy dojazd na terenie całego Gdańska!

Bezpieczne środki i nowoczesne narzędzia – nasze metody działania

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu dywanów i wykładzin. Posiadamy rozległą wiedzę na temat rodzajów tkanin dywanowych i potrafimy dobrać do nich odpowiednie techniki czyszczenia, które nie zniszczą nawet najbardziej drogocennych i wrażliwych na detergenty wykładzin.

Nasze środki czyszczące są bezpieczne nie tylko dla dywanów, lecz także dla skóry człowieka. Nie powodują podrażnień i nie stanowią zagrożenia dla dzieci i zwierząt. Zamawiając nasze usługi prania dywanów w Gdańsku, można liczyć na szybkie i skuteczne odnowienie dywanów w domu klienta. Wystarczy tylko kilka godzin, aby dzięki naszym metodom, wykładziny zostały gruntownie wyczyszczone.

Do prania używamy wyłącznie sprzętu najnowszej generacji – odkurzacza Kärcher, który z łatwością wyciąga brud i wodę z tkaniny. Czyszczenie dywanów na własną ręką jest zajęciem długotrwałym, żmudnym i obarczonym ryzykiem niepowodzenia. Dlatego warto zwrócić się o pomoc do naszej firmy, która w przystępnej cenie zatroszczy się o każdy dywan i wykładzinę.

Formularz kontaktowy  Usługi prania dywanów na terenie Gdańska
  Efekty uzyskane przy pomocy profesjonalnego odkurzacza piorącego

  Przebieg czyszczenia dywanów i wykładzin – krok po kroku

  Pracownicy firmy WashMan dojeżdżają do wskazanego miejsca o dogodnej porze przynosząc ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia. Do usługi czyszczenia wykładzin w Gdańsku nie trzeba się przygotowywać. Wystarczy mieć dostęp do wody i prądu, o resztę zatroszczy się nasza firma. Aby przygotować dywan do prania, najpierw wstępnie go odkurzamy, aby pozbyć się okruchów i kurzu. Potem rozprowadzamy na nim wodny roztwór naszych środków czyszczących, który głęboko wsiąka w dywanowe włókna, wywabiając wszystkie plamy.

  Do wyciągnięcia cieczy, służy nam odkurzacz piorący, który bezproblemowo zasysa wszelki brud. W przypadku wyjątkowo poważnym zabrudzeń proces można powtórzyć wielokrotnie. Do dyspozycji naszych pracowników pozostają też specjalne szczotki czyszczące, które uporają się z najbardziej opornymi plamami.

  Na życzenie klienta, możemy dodać także olejek zapachowy, który sprawi, że dywan będzie nie tylko czysty, ale także pachnący. W razie jakichkolwiek pytań, nasza firma udzieli obszernych wyjaśnień. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  W jakich dzielnicach Gdańska świadczymy nasze usługi?

  Aniołki
  Brętowo
  Brzeźno
  Chełm
  Jasień
  Kokoszki
  Krakowiec – Górki Zachodnie
  Letnica
  Matarnia
  Młyniska
  Nowy Port
  Oliwa
  Olszynka

  Orunia – Św. Wojciech – Lipce
  Orunia Górna – Gdańsk Południe
  Osowa
  Piecki – Migowo
  Przeróbka
  Przymorze Małe
  Przymorze Wielkie
  Rudniki
  Siedlce
  Stogi
  Strzyża
  Suchanino
  Śródmieście

  Ujeścisko – Łostowice
  VII Dwór
  Wrzeszcz Dolny
  Wrzeszcz Górny
  Wyspa Sobieszewska
  Wzgórze Mickiewicza
  Zaspa Młyniec
  Zaspa Rozstaje
  Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia