Profesjonalne usługi prania i czyszczenia dywanów w Sopocie

Dogłębnie oczyszczone dywan lub wykładzina nie tylko pełnią funkcje estetyczne oraz użytkowe, ale przede wszystkim stanowią gwarancję bezpieczeństwa dla ludzkiego zdrowia. Domowe sprzęty zazwyczaj nie są w stanie zapewnić pożądanej skuteczności w zakresie zwalczania różnego rodzaju drobnoustrojów, które gnieżdżą się w zakamarkach dywanów. Zważywszy na tę okoliczność regularne, profesjonalne oczyszczanie dywanów jest nieodzowne. To jednak tylko jedna z okoliczności, w których warto zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów. Z pomocą przychodzą usługi czyszczenia dywanów w Sopocie.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Oczyszczanie dywanów i wykładzin jest wielopoziomowym procesem, na który składają się następujące elementy:

nowoczesne techniki,
profesjonalny sprzęt,
bezpieczne środki czyszczące,
kompleksowość działań.

Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy WashMan.pl oraz ich aktualna wiedza umożliwiają realizację tych założeń, gwarantując satysfakcję klientów.

Co pierzemy?

dywany
wykładziny

Pranie dywanów w Sopocie – cennik usług

Cena prania dywanu to od 12 do 15 zł za m². Minimalna wartość zamówienia wynosi 120 zł. Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Jak przebiega oczyszczanie dywanów i wykładzin?

Proces oczyszczania dywanów i wykładzin składa się z kilku, następujących po sobie etapów:

odkurzanie — stanowi wstępny etap oczyszczania, powtarzany aż do momentu uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. Zastosowanie ręcznych zbieraków umożliwia usunięcie nawet najbardziej uciążliwych zanieczyszczeń w postaci ludzkich włosów lub sierści zwierząt,
pranie — skuteczne pranie dywanów i wykładzin jest możliwe dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków chemicznych oraz odkurzaczy piorących, z których wykorzystaniem można dotrzeć do najgłębszych warstw materiału. Dzięki temu możliwe jest nie tylko usuwanie plam, ale również neutralizacja zapachów oraz zwalczanie drobnoustrojów,
wstępne osuszanie — stanowi końcowy etap oczyszczania, minimalizujący czas oczekiwania na ponowną możliwość jego użytkowania.

Formularz kontaktowy  Profesjonalne usługi prania dyuwanów w Sopocie
  Efekty uzyskane przy pomocy profesjonalnego odkurzacza piorącego

  Personalizacja usług

  Firma WashMan.pl czyni wszystko, aby oferowane przez nią usługi były nie tylko skuteczne, ale też wygodne dla samych klientów. Dlatego też działa kompleksowo, podejmując się wszelkich działań, mających na celu ich usatysfakcjonowanie. W szczególności usługi świadczone są na miejscu, w dogodnych dla klienta terminach i lokalizacji.

  Nie ma też potrzeby czynienia żadnych uprzednich przygotowań przed wizytą. Oczyszczone dywan lub wykładzina mogą zaś być użytkowane już po upływie kilku godzin.

  W jakich dzielnicach Sopotu świadczymy nasze usługi?

  Centrum
  Dolny Sopot
  Lisie Wzgórze
  Zajęcze Wzgórze
  Karlikowo

  Świemirowo
  Kamienny Potok
  Brodwino
  Przylesie
  Osiedle Mickiewicza

  Gręzowo
  Sopocki Las
  Stawowie