Usługi profesjonalnego prania i czyszczenia tapicerki samochodowej w Gdyni

Utrzymanie czystości w środku samochodu wpływa na komfort jazdy, higienę i estetyczny wygląd. Wiele zależy od tego w jakim stanie jest nasza tapicerka. Zbrudzenia, kurz, roztocza, sierść po naszym zwierzaku, czy plamy jakie mogą zostawić dzieci – to wszystko trzeba systematycznie usuwać. Zadbać o to możesz systematycznie korzystając z usług prania i czyszczenia tapicerki samochodowej odkurzaczem piorącym. Z naszą pomocą zrobisz to szybko i profesjonalnie, a samochód będzie wyglądał tak, jakby przed chwilą wyjechał z salonu. Jeżeli szukasz takich usług na terenie Gdyni, jesteśmy do dyspozycji!

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Czyszczenie tapicerki samochodowej w Gdyni – cennik

Tapicerka samochodowa 170 – 300 zł

Dokładniejszą wycenę podamy po poznaniu szczegółów zlecenia – wielkości auta oraz poziomu zabrudzenia.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Jak wygląda usługa czyszczenia tapicerki samochodowej?

Czyszczenie tapicerki samochodowej to zadanie dla ekspertów. Trzeba to zrobić w taki sposób, żeby nie uszkodzić tkaniny oraz nie przemoczyć gąbki tapicerskiej. W przeciwnym razie zbyt namoczone fotele będą długo schły i może pojawić się w nich pleśń. Ważne jest też zachowanie trwałej i niezniszczonej tapicerki, co gwarantuje użycie profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, który wykorzystujemy w swojej pracy. Siedzenia w samochodzie są stale narażone na tarcie i obciążenia więc nie warto ich osłabiać jeszcze niedolnym i inwazyjnym czyszczeniem. Z naszej strony gwarantujemy skuteczność i delikatność.

Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy u klienta, często jeszcze w ten sam dzień zgłoszenia. Konieczne jest tylko zabezpieczenie dostępu do wody i prądu. Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

ponieważ wyczyścimy dla Ciebie wszystko
szanujemy Twój czas i mamy krótkie terminy
korzystamy z bezpiecznych i skutecznych środków piorących
mamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt
wieloletnią praktykę i doświadczenie
całą rzeszę zadowolonych i stałych klientów

Formularz kontaktowy  Czyszczenie tapicerek samochodowych w Gdyni
  Pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych w Gdyni

  Na czym polega czyszczenie tapicerki samochodowej?

  Czyszczenie wnętrza samochodu zaczynamy od dokładnego odkurzenia z zalegającego kurzu i brudu. Następnie przy pomocy urządzenia piorącego Karcher usuwamy plamy i zabrudzenia z foteli. Nawet jeżeli nie są one widoczne gołym okiem, to regularne porządki są niezbędne nie tylko z przyczyn estetycznych, ale także dla naszego zdrowia, gdyż zalegający kurz i roztocza mogą wywoływać alergie.

  Zadbaj więc o siebie i swoich bliskich, których zapraszasz do samochodu. Długo nieprana tapicerka może także wpływać na nieprzyjemny zapach w aucie, co też nie sprzyja komfortowemu podróżowaniu. Jeżeli mieszkasz na terenie Gdyni, pomożemy rozwiązać każdy samochodowy problem.

  Czy konieczne jest czyszczenie tapicerki w samochodzie?

  Wiadome jest, że im lepiej będziesz dbać o swoje auto, tym dłużej utrzymasz jego wartość i zadbany wygląd, co jest istotne także od wewnątrz, a nie tylko od zewnętrznej strony. Pranie tapicerki samochodowej jest podstawową czynnością każdego kierowcy, a dzięki temu, że w naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne i skuteczne środki piorące oraz nowoczesny sprzęt, dostosowany do takich czynności – uzyskana w ten sposób czystość jest możliwa do zachowania na dłużej, niż przy wykorzystaniu tradycyjnych, domowych metod.

  Korzystając z naszych usług możesz spokojnie uznać, że oddajesz swój samochód w najlepsze ręce, by już na drugi dzień korzystać z czystego pojazdu i znowu cieszyć się jazdą! 

  W jakich dzielnicach Gdyni świadczymy nasze usługi?

  Babie Doły
  Chwarzno-Wiczlino
  Chylonia
  Cisowa
  Działki Leśne
  Dąbrowa
  Grabówek
  Kamienna Góra
  Karwiny
  Leszczynki
  Mały Kack
  Obłuże
  Oksywie
  Orłowo
  Pogórze
  Pustki Cisowskie-Demptowo
  Redłowo
  Śródmieście
  Wielki Kack
  Witomino-Radiostacja
  Witomino-Leśniczówka
  Wzgórze św. Maksymiliana