Usługi profesjonalnego prania i czyszczenia tapicerki samochodowej w Gdyni

Utrzymanie czystości w środku samochodu wpływa na komfort jazdy, higienę i estetyczny wygląd. Wiele zależy od tego w jakim stanie jest nasza tapicerka. Zbrudzenia, kurz, roztocza, sierść po naszym zwierzaku, czy plamy jakie mogą zostawić dzieci – to wszystko trzeba systematycznie usuwać. Zadbać o to możesz systematycznie korzystając z usług prania i czyszczenia tapicerki samochodowej odkurzaczem piorącym. Z naszą pomocą zrobisz to szybko i profesjonalnie, a samochód będzie wyglądał tak, jakby przed chwilą wyjechał z salonu. Jeżeli szukasz takich usług na terenie Gdyni, jesteśmy do dyspozycji!

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Darmowy dojazd na terenie całej Gdyni!

Czyszczenie tapicerki samochodowej z dojazdem w Gdyni – cennik

Tapicerka samochodowa 140 – 300 zł

Dokładniejszą wycenę podamy po poznaniu szczegółów zlecenia – wielkości auta oraz poziomu zabrudzenia.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Darmowy dojazd na terenie całej Gdyni!

Jak wygląda usługa czyszczenia tapicerki samochodowej?

Czyszczenie tapicerki samochodowej to zadanie dla ekspertów. Trzeba to zrobić w taki sposób, żeby nie uszkodzić tkaniny oraz nie przemoczyć gąbki tapicerskiej. W przeciwnym razie zbyt namoczone fotele będą długo schły i może pojawić się w nich pleśń. Ważne jest też zachowanie trwałej i niezniszczonej tapicerki, co gwarantuje użycie profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, który wykorzystujemy w swojej pracy. Siedzenia w samochodzie są stale narażone na tarcie i obciążenia więc nie warto ich osłabiać jeszcze niedolnym i inwazyjnym czyszczeniem. Z naszej strony gwarantujemy skuteczność i delikatność.

Pranie tapicerki samochodowej wykonujemy u klienta, często jeszcze w ten sam dzień zgłoszenia. Na terenie Gdyni i Trójmiasta przyjeżdżamy we wskazane miejsce bezpłatnie. Konieczne jest tylko zabezpieczenie dostępu do wody i prądu. Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

ponieważ wyczyścimy dla Ciebie wszystko
szanujemy Twój czas i mamy krótkie terminy
korzystamy z bezpiecznych i skutecznych środków piorących
mamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt
wieloletnią praktykę i doświadczenie
całą rzeszę zadowolonych i stałych klientów

Formularz kontaktowy
  Czyszczenie tapicerek samochodowych w Gdyni
  Pranie i czyszczenie tapicerek samochodowych w Gdyni

  Na czym polega czyszczenie tapicerki samochodowej?

  Czyszczenie wnętrza samochodu zaczynamy od dokładnego odkurzenia z zalegającego kurzu i brudu. Następnie przy pomocy urządzenia piorącego Karcher usuwamy plamy i zabrudzenia z foteli. Nawet jeżeli nie są one widoczne gołym okiem, to regularne porządki są niezbędne nie tylko z przyczyn estetycznych, ale także dla naszego zdrowia, gdyż zalegający kurz i roztocza mogą wywoływać alergie.

  Zadbaj więc o siebie i swoich bliskich, których zapraszasz do samochodu. Długo nieprana tapicerka może także wpływać na nieprzyjemny zapach w aucie, co też nie sprzyja komfortowemu podróżowaniu. Jeżeli mieszkasz na terenie Gdyni, pomożemy rozwiązać każdy samochodowy problem.

  Czy konieczne jest czyszczenie tapicerki w samochodzie?

  Wiadome jest, że im lepiej będziesz dbać o swoje auto, tym dłużej utrzymasz jego wartość i zadbany wygląd, co jest istotne także od wewnątrz, a nie tylko od zewnętrznej strony. Pranie tapicerki samochodowej jest podstawową czynnością każdego kierowcy, a dzięki temu, że w naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne i skuteczne środki piorące oraz nowoczesny sprzęt, dostosowany do takich czynności – uzyskana w ten sposób czystość jest możliwa do zachowania na dłużej, niż przy wykorzystaniu tradycyjnych, domowych metod.

  Korzystając z naszych usług możesz spokojnie uznać, że oddajesz swój samochód w najlepsze ręce, by już na drugi dzień korzystać z czystego pojazdu i znowu cieszyć się jazdą! 

  W jakich dzielnicach Gdyni świadczymy nasze usługi?

  Babie Doły
  Chwarzno-Wiczlino
  Chylonia
  Cisowa
  Działki Leśne
  Dąbrowa
  Grabówek
  Kamienna Góra
  Karwiny
  Leszczynki
  Mały Kack
  Obłuże
  Oksywie
  Orłowo
  Pogórze
  Pustki Cisowskie-Demptowo
  Redłowo
  Śródmieście
  Wielki Kack
  Witomino-Radiostacja
  Witomino-Leśniczówka
  Wzgórze św. Maksymiliana