Profesjonalne usługi czyszczenia dywanów i wykładzin

Nasza metoda prania dywanów polega na rozproszeniu wody z użyciem profesjonalnych środków chemicznych na czyszczonym materiale, po czym specjalistycznym odkurzaczem piorącym najnowszej generacji marki Kärcher, wyciągamy brud i wodę z materiału. Środki czyszczące, z których korzystamy są bezpieczne w kontakcie ze skórą, również dla dzieci. Zależnie od stopnia zabrudzeń powtarzamy zabieg, bądź stosujemy szczotki bezpieczne dla materiału z którym pracujemy. Na życzenie klienta możemy dodać olejek który nada tkaninie zapach świeżości. Pranie dywanów to usługa, która potrafi wyczyścić nawet największe zabrudzenia.

Działamy na terenie całego Trójmiasta i okolic. Zobacz strony dedykowane dla każdego z miast i poznaj szczegóły naszych usług. Jeżeli mieszkasz w Gdyni zapewne interesują Cię usługi prania dywanów w Gdyni. Usługi świadczymy także w Sopocie oraz w Gdańsku.

Co pierzemy?

dywany
wykładziny

Pranie dywanów – cennik usług

Cena prania dywanu to od 7 do 10 zł za m². Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Pośpiesz się, nasi specjaliści czekają na Twoje zlecenie!

Czyszczenie dywanów

Firma WashMan.pl oferuję profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów poprzez rozproszenie wody ze specjalistycznym środkiem chemicznym na materiale. Dzięki odkurzaczom piorącym najwyższej klasy jest ona następnie zbierana, oraz wysysana z brudem z materiału. Zabieg powtarzany może być kilkukrotnie, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Posiadamy najwyższej klasy chemię, która sprawia, że nasze usługi prania i czyszczenia są całkowicie bezpieczne nawet dla zwierząt i dzieci.

Zabrudzenia dywanów czy wykładzin, choć mogą się wydawać powierzchowne, sięgają najczęściej aż do osnowy. Runo brudne na całej długości włosa wygląda mało estetycznie, wydziela nieprzyjemne zapachy, a w dodatku potrafi być prawdziwym siedliskiem niebezpiecznych bakterii. Oferujemy kompleksowe pranie dywanów, które pozwala skutecznie rozpuścić brud i dokładnie wypłukać go z dywanu.

Firma WashMan.pl gwarantuje najnowsze techniki, a także najskuteczniejsze i całkowicie bezpieczne środki czyszczące. Wykorzystanie najnowszego sprzętu w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem daje efekty widoczne już na pierwszy rzut oka. 

Pranie dywanów i wykładzin – jak przebiega?

Czyszczenie dywanów rozpoczynamy od rozproszenia wody z zastosowaniem profesjonalnych środków chemicznych na czyszczonym materiale. Następnie za pomocą specjalistycznego odkurzacza piorącego, brud wraz z wodą są usuwamy z dywanu. Jeśli stopień zabrudzeń tego wymaga, cały schemat czyszczenia jest powtarzany, aż do uzyskania pożądanego efektu. W przypadku uporczywych plam, stosujemy profesjonalne szczotki czyszczące, przeznaczone właśnie do tego typu prac.

W trakcie kąpieli wodnej, specjalistyczny środek chemiczny wchodzi w reakcję z substancją odpowiadającą za brzydkie zapachy i skutecznie ją neutralizuje. Za pomocą ręcznych zbieraków usuwamy także bardzo dokładnie sierść zwierząt oraz ludzkie włosy z runa dywanu.

Pranie dywanów to gwarancja wysokiej jakości usług w każdej sytuacji. Świadczą o tym liczne opinie zadowolonych klientów. Wszystkie używane przez nas środki czyszczące zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa w kontakcie ze skórą, również w przypadku małych dzieci. Na życzenie naszych klientów dodajemy również olejek zapachowy nadający osnowie dywany przyjemnej świeżości.

Czyszczenie ciężko zabrudzonych dywanów – jak działamy?

Szanujemy czas i wygodę naszych klientów. Pranie dywanów wykonujemy we wskazanym lokalu w dogodnych godzinach. Dywan poddany czyszczeniu nadaje się do ponownego użytku w ciągu zaledwie kilku godzin. Nie oczekujemy specjalnych przygotowań, gdyż wykonujemy swoją usługę kompleksowo. Dokładnie odkurzamy dywany przed praniem, a następnie usuwamy plamy, czyścimy odkurzaczem piorącym i wstępnie suszymy runo. Radzimy sobie z każdym typem zabrudzeń. Dla nas nie ma plam, których nie da się pozbyć.

Wykonujemy czyszczenie dywanów z wełny lub z materiałów sztucznych, z krótkim i długim włosiem.

Czyszczenie dywanów – pranie oraz kompleksowe odświeżenie

Dywan w domu przyciąga wszelkiego rodzaju kurz, zabrudzenia i roztocza – tym bardziej w przypadku, gdy posiadamy dywan shaggy – i nie czyszczony regularnie może być siedliskiem bakterii. Odpowiednie dbanie o nasz dywan sprawi, że utrzymamy wysoką higienę w naszym domu. Tak jak w przypadku dywanów, czyszczenie tapicerki samochodowej pomaga się pozbyć ukrytych drobnoustrojów i kurzu. Przyjmuje się, że dywan należy wyprać co najmniej raz do roku za pomocą specjalnych detergentów, by mieć pewność o jego czystości.

Co daje pranie dywanu?

Dywany przyciągają kurz, roztocza i różnego rodzaju drobnoustroje. Modele typu „shaggy” bywają prawdziwym siedliskiem bakterii, zwłaszcza jeśli w domu znajdują się małe dzieci. Odpowiednie, ale przede wszystkim systematyczne dbanie o dywan sprawi, że będzie nam służył przez wiele lat w doskonałym stanie, a w dodatku utrzymamy w domu czystość i higienę. Regularne czyszczenie dywanów pozwala usunąć niemal wszystkie nieprzyjemne zapachy, tj. mocz, resztki żywności czy nawet wymiociny. 

Przyjmuje się, że dywan należy wyprać minimum jeden raz w roku z użyciem specjalistycznych detergentów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieje możliwość zapłaty kartą?

Tak, akceptujemy płatności kartą.

Czy muszę mieć dostęp do wody oraz prądu?

Wymagamy dostępu do wody i prądu 230V.

Jak długo muszę czekać na wykonanie usługi?

Jeśli terminarz na to pozwala to jest możliwość przeprowadzenia usługi w dzień jej zamówienia.

Czy muszę płacić za dojazd?

W granicach Trójmiasta dojazd jest darmowy. Do okolicznych miejscowości dojeżdżamy za opłatą 1 zł/km licząc od centrum Gdańska.

Czy jest możliwe, że zapłacę więcej niż widnieje w cenniku?

Tylko w wypadku mocno zabrudzonych tapicerek/dywanów, które wymagają większego nakładu pracy możemy doliczyć do 50% wartości usługi. Prosimy o szczegółowy opis w wypadku głębokich zabrudzeń.

Jak długo będziemy wykonywać zamówioną usługę?

Wszystko zależy od wielkości przedmiotu usługi, stopnia zabrudzenia, trudności w usunięciu plam. Czas może się znacząco różnić w każdym wypadku. Prosimy o kontakt i przybliżenie nam tematu, wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej.

Czy pierzemy rzeczy, których nie ma w cenniku?

Oczywiście, prosimy o kontakt w celu ustalenia przedmiotu usługi i wyceny.

Za jakie zabrudzenia możemy doliczyć dodatkową opłatę?

W przypadku dużych zabrudzeń, usuwania sierści, usuwania uporczywych plam lub krwi czy moczu możemy doliczyć do 50% wartości usługi.

Ile potrzeba czasu aby dywan w pełni wyschnął?

Zalecamy o pozostawienie dywanu od 12 do 24 godzin.