+48 518 421 247 kontakt@washman.pl

Pranie dywanów Gdańsk, Sopot, Gdynia

Nasza metoda prania dywanów polega na rozproszeniu wody z użyciem profesjonalnych środków chemicznych na czyszczonym materiale, po czym specjalistycznym odkurzaczem piorącym najnowszej generacji marki Kärcher, wyciągamy brud i wodę z materiału. Środki czyszczące, z których korzystamy są bezpieczne w kontakcie ze skórą, również dla dzieci. Zależnie od stopnia zabrudzeń powtarzamy zabieg, bądź stosujemy szczotki bezpieczne dla materiału z którym pracujemy. Na życzenie klienta możemy dodać olejek który nada tkaninie zapach świeżości. Pranie dywanów to usługa, która potrafi wyczyścić nawet największe zabrudzenia.

Co pierzemy?

dywany

Pranie dywanów Gdynia, Sopot, Gdańsk – cennik

Cena prania dywanu to od 7 do 10 zł za m². Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Pośpiesz się, nasi specjaliści czekają na Twoje zlecenie!

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Pośpiesz się, nasi specjaliści czekają na Twoje zlecenie!

Czyszczenie dywanów – Gdańsk, Sopot, Gdynia

Firma WashMan.pl oferuję profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów poprzez rozproszenie wody ze specjalistycznym środkiem chemicznym na materiale. Dzięki odkurzaczom piorącym najwyższej klasy jest ona następnie zbierana, oraz wysysana z brudem z materiału. Zabieg powtarzany może być kilkukrotnie, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Posiadamy najwyższej klasy chemię, która sprawia, że nasze usługi prania i czyszczenia są całkowicie bezpieczne nawet dla zwierząt i dzieci.

Zabrudzenia dywanów czy wykładzin, choć mogą się wydawać powierzchowne, sięgają najczęściej aż do osnowy. Runo brudne na całej długości włosa wygląda mało estetycznie, wydziela nieprzyjemne zapachy, a w dodatku potrafi być prawdziwym siedliskiem niebezpiecznych bakterii. Oferujemy kompleksowe pranie dywanów Gdańsk i Gdynia, które pozwala skutecznie rozpuścić brud i dokładnie wypłukać go z dywanu.

Firma WashMan.pl gwarantuje najnowsze techniki, a także najskuteczniejsze i całkowicie bezpieczne środki czyszczące. Wykorzystanie najnowszego sprzętu w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem daje efekty widoczne już na pierwszy rzut oka. 

Pranie dywanów Gdynia

Czyszczenie dywanów Gdynia rozpoczynamy od rozproszenia wody z zastosowaniem profesjonalnych środków chemicznych na czyszczonym materiale. Następnie za 

 pomocą specjalistycznego odkurzacza piorącego, brud wraz z wodą są usuwamy z dywanu. Jeśli stopień zabrudzeń tego wymaga, cały schemat czyszczenia jest powtarzany, aż do uzyskania pożądanego efektu. W przypadku uporczywych plam, stosujemy profesjonalne szczotki czyszczące, przeznaczone właśnie do tego typu prac.

W trakcie kąpieli wodnej, specjalistyczny środek chemiczny wchodzi w reakcję z substancją odpowiadającą za brzydkie zapachy i skutecznie ją neutralizuje. Za pomocą ręcznych zbieraków usuwamy także bardzo dokładnie sierść zwierząt oraz ludzkie włosy z runa dywanu.

Gdynia pranie dywanów to gwarancja wysokiej jakości usług w każdej sytuacji. Świadczą o tym liczne opinie zadowolonych klientów. Wszystkie używane przez nas środki czyszczące zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa w kontakcie ze skórą, również w przypadku małych dzieci. Na życzenie naszych klientów dodajemy również olejek zapachowy nadający osnowie dywany przyjemnej świeżości.

Czyszczenie dywanów Gdańsk

Szanujemy czas i wygodę naszych klientów. Pranie dywanów Gdańsk wykonujemy we wskazanym lokalu w dogodnych godzinach. Dywan poddany czyszczeniu nadaje się do ponownego użytku w ciągu zaledwie kilku godzin. Nie oczekujemy specjalnych przygotowań, gdyż wykonujemy swoją usługę kompleksowo. Dokładnie odkurzamy dywany przed praniem, a następnie usuwamy plamy, czyścimy odkurzaczem piorącym i wstępnie suszymy runo. Radzimy sobie z każdym typem zabrudzeń. Dla nas nie ma plam, których nie da się pozbyć.

Wykonujemy czyszczenie dywanów Gdańsk z wełny lub z materiałów sztucznych, z krótkim i długim włosiem.

Czyszczenie dywanów – pranie oraz kompleksowe odświeżenie

Dywan w domu przyciąga wszelkiego rodzaju kurz, zabrudzenia i roztocza – tym bardziej w przypadku, gdy posiadamy dywan shaggy – i nie czyszczony regularnie może być siedliskiem bakterii. Odpowiednie dbanie o nasz dywan sprawi, że utrzymamy wysoką higienę w naszym domu. Tak jak w przypadku dywanów, czyszczenie tapicerki samochodowej pomaga się pozbyć ukrytych drobnoustrojów i kurzu. Przyjmuje się, że dywan należy wyprać co najmniej raz do roku za pomocą specjalnych detergentów, by mieć pewność o jego czystości.

Co daje pranie dywanu?

Dywany przyciągają kurz, roztocza i różnego rodzaju drobnoustroje. Modele typu „shaggy” bywają prawdziwym siedliskiem bakterii, zwłaszcza jeśli w domu znajdują się małe dzieci. Odpowiednie, ale przede wszystkim systematyczne dbanie o dywan sprawi, że będzie nam służył przez wiele lat w doskonałym stanie, a w dodatku utrzymamy w domu czystość i higienę. Regularne czyszczenie dywanów Gdańsk pozwala usunąć niemal wszystkie nieprzyjemne zapachy, tj. mocz, resztki żywności czy nawet wymiociny. 

Przyjmuje się, że dywan należy wyprać minimum jeden raz w roku z użyciem specjalistycznych detergentów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieje możliwość zapłaty kartą?

Tak, akceptujemy płatności kartą.

Czy muszę mieć dostęp do wody oraz prądu?

Wymagamy dostępu do wody i prądu 230V.

Jak długo muszę czekać na wykonanie usługi?

Jeśli terminarz na to pozwala to jest możliwość przeprowadzenia usługi w dzień jej zamówienia.

Czy muszę płacić za dojazd?

W granicach Trójmiasta dojazd jest darmowy. Do okolicznych miejscowości dojeżdżamy za opłatą 1 zł/km licząc od centrum Gdańska.

Czy jest możliwe, że zapłacę więcej niż widnieje w cenniku?

Tylko w wypadku mocno zabrudzonych tapicerek/dywanów, które wymagają większego nakładu pracy możemy doliczyć do 50% wartości usługi. Prosimy o szczegółowy opis w wypadku głębokich zabrudzeń.

Jak długo będziemy wykonywać zamówioną usługę?

Wszystko zależy od wielkości przedmiotu usługi, stopnia zabrudzenia, trudności w usunięciu plam. Czas może się znacząco różnić w każdym wypadku. Prosimy o kontakt i przybliżenie nam tematu, wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej.

Czy pierzemy rzeczy, których nie ma w cenniku?

Oczywiście, prosimy o kontakt w celu ustalenia przedmiotu usługi i wyceny.

Za jakie zabrudzenia możemy doliczyć dodatkową opłatę?

W przypadku dużych zabrudzeń, usuwania sierści, usuwania uporczywych plam lub krwi czy moczu możemy doliczyć do 50% wartości usługi.

Ile potrzeba czasu aby dywan w pełni wyschnął?

Zalecamy o pozostawienie dywanu od 12 do 24 godzin.