Usługi profesjonalnego prania i czyszczenia tapicerki meblowej w Gdyni

Utrzymanie mebli w odpowiednim stanie wymaga nakładu pracy. Niestety samodzielnie bardzo często nie jesteśmy w stanie sprostać temu wyzwaniu, dlatego też decydujemy się na skorzystanie z usług specjalistów, dzięki którym nasze meble zyskają świeży i atrakcyjny wygląd. Jakie zalety ma pranie tapicerki meblowej? Co warto o nim wiedzieć? I dlaczego polecamy je mieszkańcom Gdyni?

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Jakie meble czyścimy?

kanapy i materace
poduszki
fotele
krzesła tapicerowane
nie pierzemy elementów skórzanych

Pranie tapicerki meblowej w Gdyni – cennik

Sofa 2 osobowa – 120 zł
Sofa 3 osobowa – 140 zł
Narożnik – 150 – 200 zł
Poduszka – 10 – 20 zł
Krzesło – 15 – 20 zł
Pufa – 20 -30 zł
Materac 1-osobowy – 80 zł
Materac 2-osobowy – 120 zł
Fotel – 50 – 60 zł

Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Zalety profesjonalnego czyszczenia tapicerki meblowej

Bardzo często możemy spotkać się z problemem uporczywych plam zarówno na kanapach, jak i krzesłach. Problem narasta, kiedy uwzględnimy tutaj dzieci bawiące się na naszych meblach. Po pewnym czasie pranie mebli okazuje się wręcz konieczne, gdyż zabrudzenia prezentują się nieatrakcyjnie. Dlaczego warto powierzyć to zadanie specjalistom?

Pożądany efekt – dlaczego nasze usługi są aż tak skuteczne?

Zależy nam przede wszystkim na efekcie. Usunięcie plam oraz zyskanie nowego oblicza kanapy to marzenie, na które można pozwolić sobie na wyciągnięcie ręki. WashMan to miejsce, w którym mogą Państwo oddać zarówno swoje sofy, jak i narożniki lub dowolne meble tapicerowane, które chcecie odnowić. Wszystko to tanio, szybko i wygodnie. Dzięki nam oczyszczenie kanapy nawet z zalegających, wielomiesięcznym plam nie będzie problemem. Zastosujemy wszelkie niezbędne środki czystości, aby zlikwidować plamy różnego pochodzenia.

Formularz kontaktowy  Czyszczenie mebli tapicerowanych odkurzaczem piorącym na terenie Gdyni
  Pranie narożników, kanap i innych mebli w Gdyni

  Korzyść finansowa, czyli dlaczego warto zlecić to nam!

  Kiedy decydujemy się na samodzielne pranie tapicerki, musimy przygotować się na konieczność zakupu wielu przedmiotów i środków czyszczących, jak płyny, piany oraz oczywiście odkurzacz piorący, bez którego wykonanie zadania będzie trudne. Niestety zakup wszystkich tych rzeczy to wydatek nawet kilkudziesięciu lub kilkuset złotych. Biorąc pod uwagę słabe efekty, oraz ewentualną frustrację spowodowaną zaciekami oraz niepowodzeniem procesu, podejmowanie samodzielnych prób wydaje się bezsensownym rozwiązaniem.

  Szybkość i wygoda

  Szybkie pranie tapicerki? Żaden problem! W WashMan cały proces odbywa się szybko i sprawnie. Techniki firmy opierają się na wstępnym rozprowadzeniu środków chemicznych za zabrudzonym materiale. W następczej części prac następuje likwidacja dzięki najnowocześniejszej aparaturze pracującej pod wpływem wysokiego ciśnienia. Wszystko po to, aby pozbyć się najbardziej zalegających plam.

  Dzięki innowacyjności sprzętów cały proces nie trwa długo, a właściciel w krótkim czasie może odebrać swój mebel. Narożniki, kanapy, sofy i krzesła tapicerowane to jedne z mebli, na których można przeprowadzić czyszczenie. Gdynia, Sopot oraz Gdańsk to miasta, na terenie których firma prowadzi swoje realizacje, Warto zapoznać się z nimi na stronie internetowej.

  W jakich dzielnicach Gdyni świadczymy nasze usługi?

  Babie Doły
  Chwarzno-Wiczlino
  Chylonia
  Cisowa
  Działki Leśne
  Dąbrowa
  Grabówek
  Kamienna Góra
  Karwiny
  Leszczynki
  Mały Kack
  Obłuże
  Oksywie
  Orłowo
  Pogórze
  Pustki Cisowskie-Demptowo
  Redłowo
  Śródmieście
  Wielki Kack
  Witomino-Radiostacja
  Witomino-Leśniczówka
  Wzgórze św. Maksymiliana