Usługi profesjonalnego prania i czyszczenia dywanów w Gdyni

Pranie dywanów to jedna z czynności, która zapewnia dywanom ładny wygląd, przedłuża ich żywotność, pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń oraz nieprzyjemnego zapachu. Usuwa również niebezpieczne bakterie i alergeny, które mogą być przyczyną groźnych chorób. Mimo że nie wykonujemy tej czynności często, to jest niezbędna, aby dom pachniał świeżością, podłogi wyglądały czysto i schludnie.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Zaleca się, aby dywany czyścić co najmniej raz w roku. Można robić to samodzielnie, ale dużo lepszą opcją jest skorzystanie z usług naszej firmy, która specjalizuje się w tego typu pracach. Bez odpowiedniego sprzętu i umiejętności ciężko pozbyć się plam i zabrudzeń, które wniknęły głęboką w strukturę materiału.

Nieumiejętne mycie może wywołać skutek odwrotny do oczekiwanego, plamy zamiast zniknąć, staną się bardziej widoczne i niemożliwe do usunięcia.

Lepiej nie ryzykować i skorzystać z usług WashMan Gdynia, zajmującej się profesjonalnym praniem dywanów i wykładzin.

Co pierzemy?

dywany
wykładziny

Pranie dywanów w Gdyni – cennik usług

Cena prania dywanu to od 12 do 15 zł za m². Minimalna wartość zamówienia wynosi 120 zł. Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Pranie i czyszczenie dywanów – skuteczne metody na pozbycie się plam i zabrudzeń

Pranie dywanów najlepiej wykonywać metodą polegającą na rozproszeniu wody z użyciem dobrej jakości, profesjonalnych środków chemicznych. Taką metodą polecają nasi specjaliści, a dla zapewnienia bezpieczeństwa stosujemy łagodne dla skóry preparaty, które są bezpieczne dla wszystkich domowników, również dla dzieci i domowych zwierząt.

Dla zapewnienia efektu świeżości, proponujemy olejki zapachowe, które można dodawać do środków czyszczących. Gwarantują przyjemny zapach, który spotęguje wrażenie świeżości. Nasza firma, mieszcząca się w Gdyni, do prac wykorzystuje najnowszej generacji odkurzacz piorący Kärcher, który skutecznie, a zarazem bezpiecznie wyciąga wszelkie zabrudzenia.

Mycie, w zależności od potrzeb i stopnia zabrudzenia, wykonujemy raz lub kilka razy, do momentu uzyskania pożądanego efektu. Dzięki staraniom naszych specjalistów najbardziej oporne zabrudzenia znikną, a dywany i wykładziny będą wyglądały jak nowe.

Formularz kontaktowy  Usługi prania dywanów w Gdyni
  Efekty uzyskane przy pomocy profesjonalnego odkurzacza piorącego

  Przebieg czyszczenia dywanów i wykładzin – krok po kroku

  Usługi czyszczenia dywanów, oferowane przez naszą firmę z Gdyni, opierają się na najnowszych technologiach oraz doświadczeniu pracowników, co gwarantuje, że wszystkie wykładziny i dywany odzyskają swój pierwotny wygląd. Przed przystąpieniem do czyszczenia, każdy dywan jest dokładnie oglądany, pracownicy sprawdzają potrzebne parametry, dzięki czemu nie ma obaw, że materiał zostanie uszkodzony.

  Czyścimy dywany różnego typu, m.in. wykonane z wełny, z materiałów sztucznych, z krótkim lub długim włosiem. Zapewniamy kompleksowe wykonanie prac związanych z czyszczeniem dywanów i wykładzin. Pierwszy etap obejmuje dokładne odkurzenie dywanu, które pomaga pozbyć się okruchów. Za pomocą ręcznych zbieraków usuwamy sierść zwierząt oraz ludzkie włosy. Następnie doświadczenie pracownicy likwidują plamy, później czyszczą dywan odkurzaczem i wstępnie suszą runo. Cały proces trwa od godziny do kilku godzin, uzależniony jest od wielkości i stanu dywanu.

  Wygoda dla Klientów

  Nasza firma, specjalizująca się w czyszczeniu i myciu dywanów z Gdyni dba o wygodę swoich klientów i świadczy usługi w domu zleceniodawcy. Nie ma potrzeby organizowania transportu i wywożenia dywanu, pracownicy umawiają się na wybraną godzinę, przywożą potrzebny sprzęt i wykonują wszystkie prace na miejscu. Dojazd na teren Gdyni płatny jest w wysokości 1 zł za km od centrum Gdańska. Klient musi jedynie zapewnić dostęp do wody i prądu 230V.

  Dywan już po ok. 12-24 godzinach nadaje się do ponownego użytku. Cennik dostępny jest na naszej stronie, w przypadku silnego zabrudzania, wymagającego większego nakładu pracy istnieje możliwość doliczenia do 50% wartości usługi. Gwarantujemy zadowalanie z naszych usług, krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

  W jakich dzielnicach Gdyni świadczymy nasze usługi?

  Babie Doły
  Chwarzno-Wiczlino
  Chylonia
  Cisowa
  Działki Leśne
  Dąbrowa
  Grabówek
  Kamienna Góra
  Karwiny
  Leszczynki
  Mały Kack
  Obłuże
  Oksywie
  Orłowo
  Pogórze
  Pustki Cisowskie-Demptowo
  Redłowo
  Śródmieście
  Wielki Kack
  Witomino-Radiostacja
  Witomino-Leśniczówka
  Wzgórze św. Maksymiliana