Usługi skutecznego prania i czyszczenia tapicerki meblowej w Gdańsku

Jedną z naszych usług jest czyszczenie oraz pranie mebli tapicerowanych dla Klientów z Gdańska. W ramach usługi przeprowadzamy kompleksowe czyszczenie usuwające wszelkie zabrudzenia. Aby osiągnąć ten cel korzystamy z końcówek specjalistycznych sprzętu renomowanej marki Karcher. Nasi fachowcy wykonują również pranie dywanów, które pozwala usunąć nawet najtrudniejsze do wywabienia plamy. Dodatkowo korzyścią płynącą z wykonania tego zabiegu jest odświeżenie tkaniny dywanu.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Darmowy dojazd na terenie całego Gdańska!

Jakie meble czyścimy?

kanapy i materace
poduszki
fotele
krzesła tapicerowane
nie pierzemy elementów skórzanych

Pranie tapicerki meblowej w Gdańsku – cennik

Sofa 2 osobowa – 120 zł
Sofa 3 osobowa – 140 zł
Narożnik – 150 – 200 zł
Poduszka – 10 – 20 zł
Krzesło – 15 – 20 zł
Pufa – 20 -30 zł
Materac 1-osobowy – 80 zł
Materac 2-osobowy – 120 zł
Fotel – 50 – 60 zł

Napisz lub zadzwoń do nas aby dowiedzieć się więcej.

Zamów usługę czyszczenia już teraz

Darmowy dojazd na terenie całego Gdańska!

Pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych – jak pracujemy?

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem stosownie przeszkolonym w ramach pełnionych usług oraz wyspecjalizowanym sprzętem. Kiedy zdecydują się Państwo skorzystać z którejś z naszych usług otrzymują Państwo najwyższą jakość i staranność wykonania. Piorąc meble tapicerowane stosujemy chemię, która jest obojętna dla skóry najmłodszych, pupili oraz osób cierpiących na różnego rodzaju alergie.

Jeżeli potrzebują Państwo czyszczenia tapicerki samochodowej również zapraszamy do kontaktu.

Gruntowne czyszczenie czy zwykłe odświeżenie? Nasi pracownicy doradzą najbardziej odpowiednią metodę czyszczenia oraz wykonają usługę zgodną z Państwa oczekiwaniami.

Formularz kontaktowy  Pranie i czyszczenie mebli w Gdańsku
  Usługi czyszczenia sof odkurzaczem piorącym na terenie Gdańska

  Po co prać i czyścimy meble tapicerowane?

  Zabiegi te pozwalają nie tylko pozbyć się niechcianych plam czy zabrudzeń, ale również roztoczy, które znajdują się niemal wszędzie. Żywią się one ludzkim naskórkiem a ich odchody są przyczyną wielu alergii oraz astmy. Zdarza się, że przez nie częściej doświadczamy infekcji dróg oddechowych. Ważne jest, aby każdy z mebli takich jak:

  sofa
  narożnik
  kanapa
  krzesło
  materac

  był czyszczony regularnie, w miarę równych odstępach czasowych. Dzięki temu nie dopuszczą Państwo do mocnego zabrudzenia mebla a także zahamują Państwo namnażanie się szkodliwych roztoczy. Niebagatelne znaczenie ma również fakt, że swoje usługi wykonujemy w bardzo przystępnych cenach.

  Upierzemy również kanapę, sofę, narożnik czy materac

  Mogą być Państwo pewni, że zlecając nam upranie swojej kanapy albo innych tapicerowanych mebli unikną Państwo niepotrzebnego stresu o finalny wygląd swojego mebla a także zaoszczędzą sobie Państwo mnóstwo pracy. Korzystając ze specjalnie przystosowanych narzędzi oraz nieszkodliwych i niezwykle skutecznych detergentów pozbędziemy się plam i zabrudzeń na Państwa meblach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług a Państwu zalecamy spędzić czas ciekawiej niż na praniu tapicerki, być może wyjście do kina albo teatru, na które od dawno nie było czasu?

  W jakich dzielnicach Gdańska świadczymy nasze usługi?

  Aniołki
  Brętowo
  Brzeźno
  Chełm
  Jasień
  Kokoszki
  Krakowiec – Górki Zachodnie
  Letnica
  Matarnia
  Młyniska
  Nowy Port
  Oliwa
  Olszynka

  Orunia – Św. Wojciech – Lipce
  Orunia Górna – Gdańsk Południe
  Osowa
  Piecki – Migowo
  Przeróbka
  Przymorze Małe
  Przymorze Wielkie
  Rudniki
  Siedlce
  Stogi
  Strzyża
  Suchanino
  Śródmieście

  Ujeścisko – Łostowice
  VII Dwór
  Wrzeszcz Dolny
  Wrzeszcz Górny
  Wyspa Sobieszewska
  Wzgórze Mickiewicza
  Zaspa Młyniec
  Zaspa Rozstaje
  Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia

  Czy warto prać tapicerkę meblową samodzielnie?

  Mimo, iż wydaje się to dość proste zadanie to odpowiedź brzmi: NIE. Rezultatem samodzielnego czyszczenia prawie zawsze jest rozczarowanie, ponieważ efekty bardzo rzadko bywają zadowalające. Bywa, że kończy się to odbarwioną, zniszczoną tapicerką, co może być spowodowane chociażby za twardą szczotką albo użyciem zbyt dużej ilości wody co sprawia, że tapicerka zaczyna pleśnieć. Taki mebel zdatny jest jedynie do utylizacji.

  Bardzo często wykonując to samemu w domu osoby nie zdają sobie sprawy, jak ciężkie jest to zadanie. Po wyczyszczeniu połowy kanapy na dłoni widoczne są już pęcherze, które bolą i skutecznie zniechęcają do kontynuowania pracy. To ten moment, w którym najczęściej klienci dzwonią po naszą firmę, prosząc o pomoc i wykonanie tej czynności w sposób profesjonalny.

  Dlaczego skórzane meble wymieniamy na tapicerowane?

  Obserwujemy obecnie wielki powrót mebli tapicerowanych, które wypierają nawet te skórzane. Chodź skóry są stosunkowo proste do utrzymania w czystości, najczęściej i tak zasłaniamy je ozdobnymi kocami czy narzutami, gdyż są nieprzyjemnie zimne kiedy na nie siadamy, a po czasie nie możemy się od nich odkleić.

  Z kolei meble tapicerowane nadają klasy całemu wnętrzu, tworzą niepowtarzalny klimat. Są nie tylko estetyczne, przyciągające spojrzenia, ale również przyjemne w dotyku. Należy jednak pamiętać, że z czasem ulegają zabrudzeniu, wtedy przychodzi moment by je wyprać. Mogą Państwo próbować zrobić to na własną rękę ryzykując pogorszeniem tylko stanu mebla lub skorzystać z naszej pomocy i mieć pewność, że mebel wróci czysty i gotowy służyć Państwu przez kolejne lata.